Minecraft
http://minecraft.phorum.pl/

klasyki
http://minecraft.phorum.pl/viewtopic.php?f=3&t=3916
Strona 1 z 1

Autor:  Gość [ Pt sty 31, 2020 04:26 ]
Tytuł:  klasyki

Męczył mnie ostatnio dylemat dotyczący smartfonów. Człowiek nie lubi czegoś jednocześnie lubić dodatkowo nie lubić…
Ja smartfonów nie lubiłem, ponieważ myślał je za: zbyteczne i złe.
Jednocześnie ich klienci bronili się źródłem jeszcze szerszego trendu na zdzis.com (~70%). Ruch jest z tygodnia na tydzień powodując u mnie wzrost zadowolenia …tylko, że nie można się w sumy cieszyć z czegoś, czego ostatecznie się nie lubi – w wyniku ~70% tych rozwojów to też wyjątkowe smartfony…. jak przekonać ludzi, do ostatniego by usiedli do zDzisia przed komputer? Męczyło mnie to.

Ostatnio chyba rozwiązałem mój problem: – zDziś u swych zasad jest hamulcem konsumpcji. Tegoż pewnie na ciosie nie widać, ponieważ brakuje skali, ale jeżeli takich obszarów jak "zDziś moto" było duuuużo więcej (posiadam na zasady setki lub tysiące), rozpowszechniłyby one tanią, prostą i wcześniej niedostępną, naukę o rynku wtórnym, jednocześnie napędzając koniunkturę, czego efektem potrafiło stanowić ograniczenie rynku pierwotnego (mówię tutaj o mechanizmie zDzisia zastosowanym dopiero na międzynarodową skalę). Mniej nowych dóbr, w moim poczuciu to …silniejsze powietrze
– więc jest cel. No, jednak gdy się do tego każdego ma mój "problem" i "zDziś Pasożyt"?
Otóż, ten niski antagonizm (pasożytnictwo) rozwiązuję źródło mojego braku komfortu – zakładając, że mój pomysł (czyli zDziś) jest pasożytniczy względem smartfonów (będących dla mnie poniekąd synonimem konsumpcji) mogę spośród nich dysponować jednocześnie dużo ich nie lubiąc/hamując ich rozwój : )
Tyle.

Autor:  Reklama [ Pt sty 31, 2020 04:26 ]
Tytuł: 


Autor:  Brettcow [ Cz lip 30, 2020 18:31 ]
Tytuł:  обмен XRP/RUB

обмен GOL/BTC
обмен DASH/UAH
обмен DREAM/UAH
обмен XEM/UAH
обмен USDT/UAH

Autor:  Reklama [ Cz lip 30, 2020 18:31 ]
Tytuł: 


Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/