Minecraft
http://minecraft.phorum.pl/

ceny
http://minecraft.phorum.pl/viewtopic.php?f=4&t=3927
Strona 1 z 1

Autor:  Gość [ Cz lut 06, 2020 18:37 ]
Tytuł:  ceny

Męczył mnie ostatnio dylemat dotyczący smartfonów. Ktoś nie lubi czegoś jednocześnie kochać także nie lubić…
Ja smartfonów nie lubiłem, ponieważ widział je za: zbyteczne i złe.
Jednocześnie ich klienci stali się źródłem jeszcze większego trendzie na zdzis.com (~70%). Ruch rośnie z tygodnia na tydzień powodując u mnie wzrost zadowolenia …tylko, iż nie można się w sumy cieszyć z czegoś, czego kończyć się nie lubi – w kraju ~70% tych rozwojów wtedy też niezwykłe smartfony…. jak przekonać ludzi, do tego żeby usiedli do zDzisia przed komputer? Męczyło mnie toż.

Ostatnio chyba rozwiązałem mój dylemat: – zDziś u swych przyczyn jest hamulcem konsumpcji. Tegoż potrafi na ciosie nie widać, ponieważ brakuje skali, ale jeżeli takich działów jak "zDziś moto" było duuuużo więcej (tworzę na rzeczy setki lub tysiące), rozpowszechniłyby one dostępną, dobrą i wcześniej niedostępną, informację o rynku wtórnym, jednocześnie napędzając koniunkturę, czego produktem potrafiło stanowić spowolnienie rynku pierwotnego (mówię tu o mechanizmie zDzisia zastosowanym tylko na całą skalę). Mniej nowych dóbr, w moim poczuciu to …prawdziwsze powietrze
– wtedy jest cel. No, ale kiedy się do ostatniego wszelkiego ma mój "dylemat" i "zDziś Pasożyt"?
Otóż, ten typowy antagonizm (pasożytnictwo) rozwiązuję źródło mojego braku komfortu – zakładając, że mój pomysł (czyli zDziś) jest pasożytniczy względem smartfonów (stanowiących dla mnie poniekąd synonimem konsumpcji) mogę spośród nich podejmować jednocześnie zdecydowanie ich nie lubiąc/hamując ich rozwój : )
Tyle.

Autor:  Reklama [ Cz lut 06, 2020 18:37 ]
Tytuł: 


Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/