Minecraft

Forum o minecraft
Teraz jest Wt paź 27, 2020 20:53

Strefa czasowa: UTC

Regulamin działu

1.Nazwa pluginu
2.Opisz problem
3.Podaj wszystkie pluginy jakie masz
4.Podaj config

Autor Wiadomość
 Tytuł: auta
PostNapisane: N lut 09, 2020 06:12 
Męczył mnie ostatnio dylemat dotyczący smartfonów. Pan nie lubi czegoś jednocześnie kochać oraz nie lubić…
Ja smartfonów nie lubiłem, ponieważ miał je zbyt: zbyteczne i złe.
Również ich użytkownicy byliśmy się źródłem jeszcze popularniejszego trendzie na zdzis.com (~70%). Ruch rośnie z tygodnia na tydzień powodując u mnie wzrost zadowolenia …tylko, iż nie można się w całości cieszyć z czegoś, czego ostatecznie się nie lubi – w spokoju ~70% tych wzrostów to też niezwykłe smartfony…. jak przekonać ludzi, do tego aby usiedli do zDzisia przed komputer? Męczyło mnie toż.

Ostatnio chyba rozwiązałem mój problem: – zDziś u swych treści jest hamulcem konsumpcji. Tegoż może na ciosie nie widać, ponieważ brakuje skali, ale gdy takich obszarów jak "zDziś moto" było duuuużo więcej (noszę na zasadzie setki czy tysiące), rozpowszechniłyby one tanią, prawą i wcześniej niedostępną, informację o rynku wtórnym, jednocześnie napędzając koniunkturę, czego wynikiem mogłoby być ograniczenie rynku pierwotnego (mówię tu o mechanizmie zDzisia zastosowanym obecnie na pełną skalę). Mniej nowych dóbr, w moim przekonaniu to …zdrowsze powietrze
– więc jest przedmiot. No, tylko jak się do ostatniego wszelkiego ma mój "problem" i "zDziś Pasożyt"?
Otóż, ten niski antagonizm (pasożytnictwo) rozwiązuję źródło mojego braku komfortu – zakładając, że mój pomysł (czyli zDziś) jest pasożytniczy względem smartfonów (będących dla mnie poniekąd synonimem konsumpcji) mogę spośród nich brać jednocześnie dobrze ich nie lubiąc/hamując ich rozwój : )
Tyle.
Ostatnio przesunięty w górę N lut 09, 2020 06:12 przez: Anonymous.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: N lut 09, 2020 06:12 

Strefa czasowa: UTC