Minecraft
http://minecraft.phorum.pl/

auta
http://minecraft.phorum.pl/viewtopic.php?f=7&t=4077
Strona 1 z 1

Autor:  Gość [ N lut 09, 2020 06:12 ]
Tytuł:  auta

Męczył mnie ostatnio dylemat dotyczący smartfonów. Pan nie lubi czegoś jednocześnie kochać oraz nie lubić…
Ja smartfonów nie lubiłem, ponieważ miał je zbyt: zbyteczne i złe.
Również ich użytkownicy byliśmy się źródłem jeszcze popularniejszego trendzie na zdzis.com (~70%). Ruch rośnie z tygodnia na tydzień powodując u mnie wzrost zadowolenia …tylko, iż nie można się w całości cieszyć z czegoś, czego ostatecznie się nie lubi – w spokoju ~70% tych wzrostów to też niezwykłe smartfony…. jak przekonać ludzi, do tego aby usiedli do zDzisia przed komputer? Męczyło mnie toż.

Ostatnio chyba rozwiązałem mój problem: – zDziś u swych treści jest hamulcem konsumpcji. Tegoż może na ciosie nie widać, ponieważ brakuje skali, ale gdy takich obszarów jak "zDziś moto" było duuuużo więcej (noszę na zasadzie setki czy tysiące), rozpowszechniłyby one tanią, prawą i wcześniej niedostępną, informację o rynku wtórnym, jednocześnie napędzając koniunkturę, czego wynikiem mogłoby być ograniczenie rynku pierwotnego (mówię tu o mechanizmie zDzisia zastosowanym obecnie na pełną skalę). Mniej nowych dóbr, w moim przekonaniu to …zdrowsze powietrze
– więc jest przedmiot. No, tylko jak się do ostatniego wszelkiego ma mój "problem" i "zDziś Pasożyt"?
Otóż, ten niski antagonizm (pasożytnictwo) rozwiązuję źródło mojego braku komfortu – zakładając, że mój pomysł (czyli zDziś) jest pasożytniczy względem smartfonów (będących dla mnie poniekąd synonimem konsumpcji) mogę spośród nich brać jednocześnie dobrze ich nie lubiąc/hamując ich rozwój : )
Tyle.

Autor:  Reklama [ N lut 09, 2020 06:12 ]
Tytuł: 


Autor:  GiuseppePi [ Cz sty 21, 2021 17:40 ]
Tytuł:  Bitte Kinderbett für 6-jährige Junge empfehlen

ich bin auch einverstanden mit Ihnen

Autor:  Reklama [ Cz sty 21, 2021 17:40 ]
Tytuł: 


Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/